Sesja Plenerowa 2019-03-29T09:50:46+00:00

Sesja Plenerowa Kielce

Sesja plenerowa w fotografii ślubnej to niezbędny element każdych zaślubin, który dziś coraz częściej ma miejsce już po weselu, na przykład kilka dni, czy też tygodni później. To przede wszystkim wspaniała pamiątka, która pozostanie z małżonkami przez wiele lat.

Zawarcie związku małżeńskiego stanowi wielkie szczęście, gdyż jest symbolem zupełnie nowego początku – życia we dwoje, a nie jak dotychczas w pojedynkę. Warto zadbać o to, aby ten dzień był jedyny w swoim rodzaju i aby przyświecały mu jedynie pozytywne uczucia oraz emocje. Wiele osób oprócz reportażu w dniu ślubu decyduje się więc również na sesję poślubną, zaaranżowaną według pomysłu małżonków. Sesja plenerowa to doskonały pomysł, który spodoba się nie tylko mieszkańcom, ale także miłośnikom Kielc i całego województwa świętokrzyskiego – przyszłym małżonkom. Jako fotograf ślubny z wieloletnim doświadczeniem, mogę zagwarantować Państwu niezapomniane przeżycia, których dokumentację i jednocześnie upamiętnienie będą stanowiły wykonane przeze mnie przepiękne zdjęcia w plenerze, ukazujące uczucie łączące obecnych już małżonków.

Sesja plenerowa Kielce

Fotografia w plenerze

Sesja ślubna, plenerowa kielce

Fotografia ślubna dla przyszłych małżonków, a konkretnie związana z nią fotografia plenerowa powstała z chęci zatrzymania w kadrze emocji Pary Młodej. Radość w tym dniu jest całkowicie niczym nieskrępowana, a Młodym towarzyszy wyłącznie szczęście, pozbawione jakiegokolwiek stresu. Stanowi ona wspaniałe uzupełnienie zdjęć wykonanych podczas ceremonii zaślubin w kościele lub w urzędzie stanu cywilnego. Profesjonalna sesja plenerowa, którą Państwu proponuję wykonana zostanie w najbardziej charakterystycznych i zarazem najpiękniejszych miejscach Kielc, które przyczyniają się do całości magicznego klimatu województwa świętokrzyskiego.

Zdjęcia w plenerze pomogą uchwycić piękno uczucia, umieszczonego pośrodku piękna otaczającego nas świata. Mogą to być Kielce, teren województwa świętokrzyskiego, łono natury, zamki, pałace i wspaniałe widoki. Wszystko zależy od pomysłu i chęci Państwa Młodych. Jako praktyk fotografii ślubnej postaram się oddać tą całą wyjątkowość miejsca oraz osób i przekształcić ją w niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju obraz, który swoją wielowymiarowością stworzy prawdziwy spektakl, gdzie główne role grają zakochani w sobie małżonkowie. Otaczająca ich rzeczywistość to natomiast tło, będące świadkiem ich niczym niepohamowanej i wielkiej miłości. Z przyjemnością wykonuję zdjęcia na terenie Kielc i okolic, ale też w innych miejscach, jeśli takie jest życzenie Państwa Młodych.

Sesja ślubna w Kielcach

Sesja ślubna Kielce

Sesja ślubna, w której się specjalizuję i w której posiadam naprawdę spore doświadczenie organizowana jest nie tylko w miejscowości Kielce, ale na życzenie klientów – przyszłych małżonków – również poza miastem. Zatem jeżeli chcą oni wybrać się na łono przyrody i wykonać zdjęcia w plenerze, nie mam nic przeciwko temu, a wręcz cieszę się, że mogę spełnić ich życzenie co do otoczenia, które również znajdzie się na fotografiach. Dodatkowo mogą oni także posłużyć się wymyślonymi przez siebie rekwizytami, które wzbogacą całość i nadadzą jej ciekawszego, a być może również zabawnego charakteru.

Sesja plenerowa w Kielcach
Sesja ślubna i plenerowa w Kielcach

Proponowana przeze mnie profesjonalna sesja ślubna w Kielcach ma opierać się przede wszystkim na pozytywnych emocjach, uczuciach oraz dobrej zabawie. Wszystkie te elementy muszą zostać uchwycone i znaleźć się na wykonanych zdjęciach, które następnie przekazane zostaną na wieczną pamiątkę Młodej Parze. Reportaż ślubny tworzony jest głównie przez ludzi – w pierwszej kolejności przez uczestników, a zatem przez Państwa Młodych oraz gości, a następnie przez jego wykonawcę, czyli fotografa. Wszyscy oni tworzą jedyny w swoim rodzaju obraz, przepełniony uczuciem Państwa Młodych oraz ich charakterami. Stanowi on oryginał bez cienia szansy na plagiat, za to z mocnym akcentem na świetlaną przyszłość.

Zdjęcia w plenerze

Szczęśliwi nowożeńcy podczas sesji plenerowej w Kielcach

Zdjęcia w plenerze roztaczają niezwykłą atmosferę, ponieważ przy jednoczesnym otwarciu na świat zachowują poczucie intymności, które z kolei potęguje bliskość, wyzwalając najpiękniejsze emocje łączące dwie pokrewne dusze. Można dostrzec to później na fotografiach, które w pełni oddają klimat panujący podczas ich wykonywania i będący niepowtarzalną mieszanką miłości, szacunku, bezpieczeństwa oraz charakterów uczestników sesji.

Sesja plenerowa jest jak przeniesienie się do krainy baśni, w której każda Panna Młoda i każdy Pan Młody mogą odgrywać wyjątkowe role. Z kolei moją rolą, jako nadwornego fotografa jest uchwycenie szczęścia, które odtąd będzie już ich wspólne, a nie jak do tej pory każdego z osobna. Oprócz dowodów w postaci zdjęć z sesji w plenerze, będą na to również świadkowie – niebo, ptaki, drzewa, budynki oraz ludzie. A wśród nich także ja. Jeśli więc marzy Wam się klasyczna sesja, a może utrzymana w zupełnie innym, szalonym, romantycznym, może nieco marzycielskim klimacie, zachęcam do kontaktu.

Sesja ślubna w plenerze - Kielce